Bez pravidiel sa nepohneš s Mgr. Miroslavom Chytrom

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou Vás v rámci projektu Multifunkčné centrum 4.0 uskutočnila podujatie Bez pravidiel sa nepohneš v utorok 07. marca 2023 o 10.00 hod. v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou.

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).

V utorok 07. marca 2023 o 10.00 hod. sa v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou uskutočnil šachový workshop Bez pravidiel sa nepohneš so šachistom Mgr. Miroslavom Chytrom, ktorý nás naučil základné postavenie figúrok na šachovnici a základné princípy šachu, pretože bez pravidiel sa ďalej nik nepohne. Šach je kráľovská hra, ktorá rozvíja logické myslenie, cvičí pamäť a obsahuje prvky umenia, vedy a športu.

Multifunkčné centrum 4.0 získalo grant z Nórska v sume 594 519 €. Cieľom projektu je poskytnúť služby a infraštruktúru zraniteľným deťom a mládeži v okrese Vranov nad Topľou.

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.