Beseda so spisovateľkou Vicky Hill

V Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou sme dnes 17. septembra 2024 privítali obľúbenú slovenskú autorku Vicky Hill – Viktóriu Štecákovú. Spisovateľka nám prezradila veľa nových informácií zo sveta literatúry – spolupráca s vydavateľstvom, výber obálky, ale taktiež aj knižné noviny zo svojej tvorby, no nezabudla na skvelé prepojenia literatúry a súkromia, pretože život spisovateľa nie je len tvorba prózy alebo poézie, ale vzájomná kombinácia dôležitých faktorov života.

Vicky Hill je naša regionálna autorka, ktorá zaujala nielen študentov z Obchodnej akadémie vo Vranove nad Topľou, ale aj všetkých prítomných. Ďakujeme za možnosť nahliadnuť do sveta autorov a za obrovskú motiváciu pri vlastnej tvorbe nádejných a nových spisovateľov. Za hudobné vstupy ďakujeme Anastázii Novotnej, ktorá svojimi dokonalými melódiami dotvorila príjemnú atmosféru celého stretnutia so spisovateľkou Vicky Hill.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v rámci projektu Knihovnícky jarmok.