Jarný denný tábor v knižnici – 5. deň

A je tu záver ??.
Zažili sme 5 krásnych, veselých, poučných a kreatívnych dní.
Dnes sme si užili posledný deň jarného denného tábora. Dopoludnie nám spestril výtvarník Mgr. Jozef Tušim. V rámci podujatia Piatky pre matky sme si vytvorili jarné kvetinové a zvierace výrobky.???
Ktoré sme si odniesli domov, ako darčeky pre naše mamičky.
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.
Popoludní sme spoznali kráľa čitateľov za rok 2022. Po naozaj namáhavom súboji zvíťazila MIRIAM URIGOVÁ.???.
Samozrejme sme sa počas celého dňa venovali aj spoločenským hrám a fyzickým aktivitám.
Silu nám dodal chutný obed vo Warano – Pub & Restaurant. Ďakujeme veľmi pekne.
A ešte raz ďakujeme skvelým, poslušným a stále usmiatym deťom a tešíme sa na budúci rok.
Alebo pri letnom tábore ??? MRKni II.