Multifunkčné centrum 4.0

14. januára 2022 kniznica

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou vám predstavuje novú webovú stránku zameranú na projekt z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.

Naša knižnica získala grant na projekt Multifunkčné centrum 4.0, ktoré má slúžiť na zlepšenie podmienok detí a mládeže z marginalizovaných skupín.

Cieľom projektu je poskytnúť služby a infraštruktúru zraniteľným deťom a mládeži v okrese Vranov nad Topľou.

Na webovej stránke Multifunkčné centrum 4.0 – Knižnica Vranov (multifunkcnecentrumvranov.sk) nájdete všetky potrebné informácie o projekte, aktivity projektu a aktuálne podujatia týkajúce sa Multifunkčného centra 4.0 a Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou.

0 Komentáov

Zanechať odpoveď