Odborný seminár s vyhodnotením Čítačky s písačkou 2024

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou, Prešovský samosprávny kraj a OZ Korálky Vranov Vás pozývajú na Odborný seminár spojený so slávnostným vyhodnotením regionálnej 🥳 súťaže o najkrajšiu literárnu a výtvarnú prácu 📖Čítačka s písačkou. ✍️
Podujatie bude spojené s prezentáciou súťažných prác a uskutoční sa 24. októbra 2024 o 10.00 hod. v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou.
Súťažné práce bude hodnotiť odborná porota. Hlavnou hodnotiteľkou literárnych prác bude spisovateľka Alžbeta Verešpejová, výtvarné práce odborne posúdi ilustrátor Miroslav Regitko. Do tohtoročnej súťaže nám bolo zaslaných 193 výtvarných a 89 literárnych prác.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.