Piatky pre matky – Starostlivosť o detské vlásky

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou pripravila (9. septembra 2022) stretnutie mamičiek s profesionálnou kaderníčkou Dianou Dopirákovou v rámci Klubu rodičov na tému Starostlivosť o detské vlásky ?‍♀️?. Mamičky sa dozvedeli ako sa starať o vlásky najmenších ratolestí až po dospelosť, ako správne česať, umývať, či pripraviť krásny spoločenský účes pre dieťa a mamičku. Inšpiráciou pre krásne vlásky a tvorbu zaujímavých, netradičných účesov boli aj knihy z našej knižnice.
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.
Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.
If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.