Festival RomLIT – hudobná časť festivalu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou v rámci projektu Multifunkčné centrum 4.0 pozýva na Rómsky literárny festival RomLIT, ktorý sa uskutoční v dňoch od 21. – 23. júna 2022 v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou.
V stredu 22.6.2022 o 14.00 h začala hudobná časť festivalu RomLIT, v ktorej vystúpili hudobná skupina Vranovcistar čáve, ktorej členovia sú študenti Spojenej školy internátnej vo Vranove nad Topľou, hudobná skupina Revial z Giraltoviec a Linda Jarková zo ZUŠ vo Vranove nad Topľou.Hudobnou časťou festivalu nás sprevádzal moderátor Miroslav Balog.

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.