Krotitelia displejov – Zahoď mobil, vezmi knihu s Lenkou Šingovskou

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou uskutočnila podujatie Krotitelia displejov – Zahoď mobil, vezmi knihu, ktoré sa realizuje v rámci projektu LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov). Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.
Podujatie sa uskutočnilo v piatok 22. septembra 2023 o 10.00 hod. v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou. Na interaktívny workshop Zahoď mobil, vezmi knihu so spisovateľkou a autorkou pútavého projektu Po stopách kocúra Felixa, Lenkou Šingovskou, prišli predškoláci z Materskej školy Juh. Workshop bol zameraný na spoznávanie čarovných miest Po stopách kocúra Felixa, ale klasicky s knihou, nie so smartfónom.