Letný literárny štvrtok v Obecnej knižnici Banské

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou v rámci projektu Multifunkčné centrum 4.0 pripravila podujatia Letné štvrtky.

Leto v Hornozemplínskej knižnici je už tradične venované obľúbeným Letným štvrtkom. Podujatia sú tematicky ladené stretnutia, ktoré sa budú niesť v duchu rozprávok, tvorivých dielní, súťaží, hier a športu.

Leto je v plnom prúde. Polovica prázdnin ubehla, a preto je potrebné deťom vytvoriť taký program, na ktorý budú s radosťou spomínať počas celého školského roka. V Multifunkčnom centre 4.0 je o zábavu postarané. Deti si užili letný literárny štvrtok v Obecnej knižnici Banské. Literárny štvrtok v podobe rozprávky Červená čiapočka z dielne Divadielka Gašparko, pod vedením pani Mihokovej sa stal od prvého momentu veľmi zaujímavý, pútavý a očarujúci pre všetky zúčastnené deti. Červená čiapočka sa vybrala na cestu naprieč lesom, navštíviť starú mamu ako sa vybralo aj Multifunkčné centrum 4.0 do Obecnej knižnice Banské potešiť všetky detské tváre a ich rodičov. Sme radi, že literatúra tvorí súčasť života každého jedného z nás. Rozprávky by nemali vymiznúť z našich predstáv a životov, pretože vidieť usmiate a šťastné dieťa, či rodiča, je na nezaplatenie.

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.