Nové knihy pre našich čitateľov – S láskou ku knihám

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou aj tento rok získala dotáciu z Fondu na podporu umenia na nákup nových kníh. Projekt S láskou ku knihám bol podporený sumou 16 000 eur, za ktorú Vám s radosťou nakupujeme knižné novinky rôznych literárnych druhov aj žánrov, slovenských, ale i svetových autorov. Pre Vás, našich čitateľov, sa dlhodobo snažíme budovať kvalitný a pestrý knižničný fond pre všetky vekové kategórie a sociálne skupiny tak, aby si u nás každý z Vás našiel „tú svoju“ obľúbenú knihu. Tento rok Vám vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia prinášame bohatú knižnú nádielku: ženské romány, detektívne romány a trilery, sci-fi, young adult literatúru, rozprávky, poviedky, komiksy, povesti… Nezabudli sme ani na milovníkov poézie, pre ktorých sme zakúpili rôzne básnické zbierky. Pre študentov a všetkých, ktorí sa chcú niečo nové naučiť, máme v ponuke encyklopédie, odbornú literatúru či populárno-náučnú literatúru z rôznych tematických oblastí. Knižničný fond sme obohatili aj publikáciami určenými pre našich najmenších čitateľov, a to leporelami, zvukovými knihami či predškolskou literatúrou. Navštívte našu knižnicu a bez dobrej knihy určite neodídete. Tešíme sa na Vašu návštevu.