Piatky pre matky – Zdravý chrbátik so Zuzanou Hudackou

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou v rámci projektu Multifunkčné centrum 4.0 uskutočnila podujatie Piatky pre matky 28. októbra 2022 o 10.00 hod. v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou.
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.
V piatok 28. októbra 2022 zavítala do Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou v rámci projektu Multifunkčné centrum 4.0 Mgr. Zuzana Hudacká. Pani Hudacká je vynikajúcou fyzioterapeutkou, ktorá pomohla s uvoľnením chrbtice už niekoľkým ľuďom. Bolesť chrbtice sprevádza mamičky nielen na materskej dovolenke. Ako bolesti predísť, ako jej zabrániť, či zmierniť príznaky? Všetky užitočné rady poskytla pani Hudacká všetkým prítomným mamičkám a deťom. Odborná stránka fyzioterapie skrýva mnohé tajomstvá, ktoré nám fyzioterapeutka predstavila a dôkladne predniesla pre všetky pozorné uši. Dozvedeli sme sa ako máme správne cvičiť, sedieť či ako držať dieťa v náručí, aby sme neuškodili sebe, ale aj dieťaťu.