Prevencia závislostí u detí a mládeže s Mgr. Martou Jonášovou

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou uskutočnila podujatie Prevencia závislostí i detí a mládeže, ktoré sa realizuje v rámci projektu LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).

Podujatie sa uskutočnilo v piatok 04. novembra 2022 o 10.00 h v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou. Žiaci zo Strednej odbornej školy A. Dubčeka vo Vranove nad Topľou si prišli vypočuť zaujímavú prednášku s klinickou psychologičkou Mgr. Martou Jonášovou. Pani Jonášová pracuje ako klinická psychologička už mnohé roky, preto presne vie, aké sú drogy a rôzne druhy závislostí pre život človeka nebezpečné. Jej zaujímavý výklad o závislostiach zaujal každého študenta, preto nebola núdza o rôzne otázky, ktoré vyústili do zaujímavej diskusie. Rôzne rady, ale aj praktické skúsenosti rozdávala pani Jonášová všetkým prítomným študentom a návštevníkom knižnice v rámci projektu „Multifunkčné centrum 4.0“. Zdravie máme len jedno, preto si ho nepokazme a počúvajme najmä sami seba, nie okolie, ktoré nás láka mnohými vecami, ktorým vieme ľahko a bezhlavo podľahnúť.

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.