Divadlo AURORA zachraňuje planétu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou uskutočnila divadelný workshop Zachráňme planétu realizované v rámci projektu LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov) s Divadlom AURORA a ich divadelným predstavením Susedstvo (Život pod oknami).
V piatok 10. mája 2024 o 10.00 h sme v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou privítali Divadlo AURORA s predstavením Susedstvo (Život pod oknami) pre dospelých. Spoločne sme si zaspievali, zaspomínali na humorné chvíle a naladili sa na vlnu víkendu plnú oddychu a dobrej nálady.
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.
Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.