Športom k zdraviu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou Vás pozýva na podujatie Športom k zdraviu, ktoré organizuje v rámci projektu LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzie Rómov).
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 ( Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzie Rómov ).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzie Rómov.
Srdečne pozývame všetkých, ktorí sa zaujímajú o zdravý životný štýl, správne nastavenie mysle, na stretnutie s mentorom a koučom zdravej výživy Vlado Roškom. Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 25. januára 2024 o 14.30 hod. Workshop je určený pre mládež od 12 rokov. Tešíme sa na Vás.
Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.