Stretnutie so Slovenkou roka 2023 Silviou Manduľákovou

Každá žena je pre nás osobnosťou, v Hornozemplínskej knižnici je vítaná, cenená, má svoju nenahraditeľnú úlohu, ale dnes (29.6.2023) sme sa venovali predovšetkým absolútnej víťazke prestížnej ankety SLOVENKA ROKA 2023 a našej regionálnej osobnosti pani Silvii Manduľákovej.
Dnešného stretnutia sa chcela zúčastniť aj Mária Reháková, riaditeľka vydavateľstva STAR production a organizátorka ankety Slovenka roka, ale bohužiaľ odcestovala do zahraničia. Poslala však správu:
Vážená pani Manduľáková,
od pani Molčanovej som dostala pozvanie na priateľské stretnutie s Vami pri príležitosti Vám udeleného ocenenia Slovenka roka 2023. Veľmi ľutujem, že sa tohto stretnutia nemôžem zúčastniť, po ankete Slovenka roka som odcestovala na dovolenku a vrátim sa až na budúci týždeň. Som veľmi rada, že aj Vaši rodáci vnímajú toto ocenenie Vašej práce veľmi pozitívne a sú hrdí na Vás. To, čo organizuje Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou je presne ten druh podujatia, ktorý dokáže sprostredkovať autentický pocit z účasti ankety a sprostredkovať tento pocit celému Slovensku. Želám úspešný priebeh podujatia a teším sa na osobné stretnutie.