Teens day v knižnici 2022

V stredu 16. 11. 2022 Vás Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou pozýva na 3. ročník podujatia Teens day, ktoré je venované tínedžerom(12-19 rokov). Podujatie realizujeme pri príležitosti osláv Dňa študentstva (17. 11.). Tohto roku sme oslovili 5 inšpirujúcich osobností pôsobiacich v našom meste.

Jozef Tušim ako prvý hosť otvorí Teens day o 13.00 hod. tvorivým workshopom, na ktorom nás naučí základy portrétu a figúry.

O 14.00 hod. sa stretneme s kaderníčkou Dianou Dopirákovou, ktorá prezradí tipy a triky, ako rýchlo a jednoducho upravovať korunu krásy. Workshop je venovaný rovnako dievčatám, ako aj chlapcom.

Treťou hostkou je školská psychologička Silvia Frištiková, ktorá o 15.00 hod. zodpovie všetky otázky súvisiace s psychickou pohodou mladých ľudí. Otázky sa budú klásť anonymne.

Ďalšou hosťkou je Zuzana Šimková, ktorá o 16.00 hod. priblíži svoju cestu k líčeniu a oboznámi nás so základnou starostlivosťou o pleť mladých ľudí. Súčasťou bude aj rýchle líčenie do školy a ukážka glamour štýlu.

Záverečné stretnutie o 17.00 hod. s Vladimírom Roškom budeme venovať duševnej pohode a fyzickej odolnosti. Bodybuilder a fitnessák prezradí nielen to, ako nadobudnúť svaly prostredníctvom vyváženej stravy, ale priblíži nám aj iné faktory, ktoré súvisia s kvalitným spánkom a zdravým životným štýlom.

Podujatie je súčasťou projektu Čítačka s písačkou, ktoré je financované Fondom na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.