Čarovné Vianoce – literárny workshop s Miroslavou Grajciarovou

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj si pre Vás pripravili vianočný program Čarovné Vianoce, ktoré sú obohatené nielen koledami, ale aj bohatým literárnym a kultúrnym programom.

Čarovné Vianoce sme odštartovali v pondelok 11. decembra 2023 o 10.00 h v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou. Literárny workshop so spisovateľkou Miroslavou Grajciarovou nás previedol viacerými kútmi vo svete. Napríklad sme prežili čarovné Vianoce v Paríži a spoznali slonov v Afrike. Keďže k vianočným sviatkom patria aj snehové vločky, skúsili sme si ich spolu s deťmi zo ZŠ Kladzany a MŠ Juh zahrať. A aké by to boli Vianoce bez darčekov? To isté si povedala pani spisovateľka a priniesla knižné dary do škôl a v špeciálnej tombole náhodne vyžrebovala 3 deti, ktoré si so sebou domov odniesli knihu z jej pera.

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov). Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.
#eeagrants
#norwaygrants